Půjčovna

Chcete prozkoumat krásu Beskyd ze sedla kola? Není problém. Rádi Vám u nás na prodejně v FRENŠTÁTU POD RADHOŠTĚM půjčíme horské kolo i elektrokolo.


zapůjčení HORSKÉHO KOLA

Zapůjčíme Vám horské kolo, které si hravě poradí s terény našich krásných hor. Vyvezou Vás na vrcholky Radhoště, Javorníku, nebo třeba Lysé hory. V nabídce máme horská kola s velikostí kol 29" a 27,5" v různých výškách rámů od české značky MAXBIKE

350,-Kč / den

vratná kauce 5 000,-Kč

boční tlačítka (1)

  


zapůjčení ELEKTROKOLa

Vypůjčit si můžete elektrokola se středovým motorem BOSCH od německé značky CUBE nebo elektronickou značky KELLYS s motorem Panasonic.

690,-Kč / den

vratná kauce 10 000,-Kč

boční tlačítka (1)

  


zapůjčení DĚTSKÉHO VOZÍKU

Vozík je vhodný pro miminka i větší děti, přizpůsobíme ho pro Vaše dítě. Disponujeme modelem CHARIOT CX1, jehož součástí je tažná tyč za kolo a běžecký set, který vozík promění ve sportovní kočárek.

250,-Kč / den

vratná kauce 5 000,-Kč

boční tlačítka (1)

  


 zapůjčení DĚTSKÉHO ZÁVĚSU Z KOLO

Pokud Vaše dítě už umí jezdit na kole, ale nezvládlo by delší výlet, pak Vám nabízíme cyklo závěs FOLLOW ME, který je pevně spojen s Vaším a dětským kolem. Umožňuje pohodlné tahání dětského kola a skvělý zážitek z jízdy pro děti i rodiče.

150,-Kč / den

vratná kauce 5 000,-Kč

boční tlačítka (1)

  


 zapůjčení nosiče NA KOLA ZA AUTO

Rádi Vám zapůjčíme nosič na kola na tažné zařízení Vašeho auta. Nosič je určen pro 1 až 4 jízdní kola. Výrobce nosiče je česká firma WJENZEK.

150,-Kč / den

vratná kauce 3 000,-Kč

boční tlačítka (1)

  


 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.