Neohodnoceno

RIDE CONCEPT Vice črn

Kvalitní a přitom dostupné boty pro platformové pedály

Dostupnost Vaší velikosti ověřte prosím na prodejně nebo telefonicky

Skladem na prodejně
Kód: 2019
2 499 Kč / ks

Ride Concepts Vice - kvalitní a přitom dostupné boty pro platformové pedály využívající prvky jinak dostupné u konkurence na vyšších modelech.
Na vývoji modelu Vice se podíleli špičkoví jezdci v čele s hvězdami jako je Kyle Strait.

Ideální pro Dirt jump, BMX, Traily, Slopestyle, Freestyle, Street atd. Vyladěný design láká také k běžnému chození.

Nabízejí nadstandardní výbavu (včetně unikátních D3O prvků), výbornou přilnavost podrážky RC Fuzion, odolnost, špičkový design a nekompromisní kvalitu.
Základní myšlenka inverzního designu RC Fuzion vzešla od závodníků, kteří potřebují dostat pedál blíže chodidlu a díky tomu poskytnout více kontroly a lepší kontakt s pedálem při tricích a dopadech.

Jezdci oceňují, že výborně sedí na noze, odvětrávají, jsou pevné a přitom velmi pohodlné.

Směs použitá na podrážku je vyvinuta ve spolupráci s kultovní firmou Rubber Kinetics (Good Year) a podle testů nezávislých médií plně konkuruje špičce v oboru. Oceňují také Hexagon dezén podrážky, který je pro každý model boty a použití jinak odladěný a to do nejmenších detailů včetně šířky mezer. Díky tomu na ní výborně drží piny i při vlhku a bahnu. Podrážka s EVA mezipodešví doplněná unikátní vložkou s hi-tech D3O prvky ochrání nohy před nárazy a odražením.

Použitá syntetická semišová je odolná a přitom větrá.  

Prostě ideální boty pro každodenní kombinaci kola a běžného chození. Ideální pro Dirt jump, BMX, Freestyle, slopestyle atd. Zvládneš v nich vše od triků a skoků, které chceš uploadnout na Instagram, až po večerní afterparty. Přesně podle firemního hesla: Ride Every Day. Nikde neošizené a doladěné do detailů včetně gussetů či kovových kroužků na tkaničky s vyraženým firemním heslem.

VIDEO:

  RC Vice video 

Specifikace:

- Odolná konstrukce ze syntetické semišové kůže a vnitřní textilie zaručuje pohodlí a odvětrání. Materiál je na stranác perforován pro větší odvětrání.
(u designu camo je u vnější konstrukce využita také odolná antiabrazivní textilie).

- Výhradní dezén RC FUZION s inverzním hexagonálním vzorkem a šikmými stěnami výborně drží na pedálech - základní myšlenka inverzního designu je dostat pedál blíže a díky tomu poskytnout více kontroly a lepší kontaktu s pedálem při tricích a dopadech..

- Hi tech směs podrážky DST 6.0 High Grip vyvinutá ve spolupráci s firmou Rubber Kinetics (Good Year) zaručuje výbornou přilnavost k pedálu

- Vzorek má proměnný průměr 7-9 mm (7 mm v kontaktní zóně pedálů pro výbornou přilnavost a 9 mm  špičky a paty pro pohodlnou chůzi)

- Zesílená TPU miska integrovaná ve špičce a zvýšený gumový lem chrání prsty.

- 3 mm EVA vrstva v mezipodešvi pro dobré vedení nohy, vysokou účinnost přenosu síly šlapání a pohlcování nárazů

- Unikátní vložka s D3O prvky chrání plosku a patu před nárazy a "odražením"

- Jazyk má kompletní gussety - lemy proti pronikání nečistot a bahna

- Tkaničky s oválným průřezem proti samovolnému povolování

- Pohodlný vnitřní materiál a polstrování.

- Kovová a plastová očka pro hladký průchod tkaniček a větší trvanlivost.

- Váha 468 g (velikost US 10)

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX

×