• 1 z 2
 

EP 3

Neohodnoceno
 

VLASTNOSTI :

LEHKÁ SVALOVÁ KOMPRESE, RŮZNÉ MATERIÁLY PODLE OBLASTI, ERGONOMICKÝ STŘIH, TERMOSTATICKÁ REGULACE PODLE TĚLESNÉ TEPLOTY, MAXIMÁLNĚ NOSITELNÝ A POHODLNÝ PŘI AKTIVITĚ

Dostupnost Skladem na prodejně
Varianta
1 170 Kč / ks
   
Značka OUTWET
Kategorie SPODNÍ TRIČKA
Záruka 2 roky
 

Tento produkt má nepatrné kompresní vlastnosti s rozptylem vlhkosti a potu a udržuje tělo suché a chráněné před náhlými teplotními změnami.

 

TVAROVANÝ PRO TĚLO    

                                
Zvláštní hladká struktura našich otevřených síťových segmentů se tvaruje podél těla a vytváří různé ochranné zóny, izolaci a prodyšnost. Různé druhy textilie na oděvu jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly maximální odpařování a prodyšnost v jednotlivých zónách v kterých dochází k nadměrnému pocení. Díky této struktuře bude vaše tělo suché a zachová maximální komfort.

KOMFORT

Tato komfortní řada nabízí širokou škálu speciálně navržených oděvů, které odpovídají všem vašim potřebám ochrany, izolace, regulace tepla a pohodlí.

DOKONALÁ IZOLACE

Tento produkt má schopnost odvést pot od pokožky a spolu s jedinečnou strukturou oděvu vytváří izolační a ochrannou bariéru, která udržuje pokožku suchou a chráněnou: udržuje ji teplejší v chladném počasí a chladnější v teplejším počasím.

 

 

 

Složení 90% PP - 10% EL