Neohodnoceno

EP 2

VLASTNOSTI :

MAXIMÁLNÍ PRODYŠNOST, RŮZNÉ MATERIÁLY PODLE OBLASTI, TERMOSTATICKÁ REGULACE PODLE TĚLESNÉ TEPLOTY, LEHKÁ SVALOVÁ KOMPRESEMAXIMÁLNĚ NOSITELNÝ A POHODLNÝ PŘI AKTIVITĚ

Varianta
Skladem na prodejně (2 ks)
Kód: 87/CER
Značka: OUTWET
1 069 Kč / ks
Kategorie: SPODNÍ TRIČKA
Záruka: 2 roky
Složení: 90% PP - 10% EL

Outwet je inovativní technologie přizpůsobena pro tělo. Lehká komprese aplikovaná v jemné tkanině se spirálovou síťkou zlepšuje svalovou funkci a usnadňuje odvod potu a ponechává tak tělo suché.

 

TVAROVANÝ PRO TĚLO    

                                
Zvláštní hladká struktura našich otevřených síťových segmentů se tvaruje podél těla a vytváří různé ochranné zóny, izolaci a prodyšnost. Různé druhy textilie na oděvu jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly maximální odpařování a prodyšnost v jednotlivých zónách v kterých dochází k nadměrnému pocení. Díky této struktuře bude vaše tělo suché a zachová maximální komfort.

KOMFORT

Tato komfortní řada nabízí širokou škálu speciálně navržených oděvů, které odpovídají všem vašim potřebám ochrany, izolace, regulace tepla a pohodlí.

DOKONALÁ IZOLACE

Tento produkt má schopnost odvést pot od pokožky a spolu s jedinečnou strukturou oděvu vytváří izolační a ochrannou bariéru, která udržuje pokožku suchou a chráněnou: udržuje ji teplejší v chladném počasí a chladnější v teplejším počasím.

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX

×