Kurzy

PORADENSTVÍ V ÚDRŽBĚ JÍZDNÍHO KOLA

Aby nám kolo dobře sloužilo, musíme se o něj náležitě starat. Koupě kola není malá investice a správnou a pravidelnou údržbou prodlužujeme jeho životnost. Pokud si koupíte kolo za několik desítek tisíc, neznamená to, že se o něj nemusíte starat; ba naopak – čím propracovanější a vybavenější kolo je, tím více péče mu musíte věnovat.
 
Rádi Vám s touto péčí pomůžeme, a zaškolíme Vás v oblasti čištění Vašeho kola, naučíme Vás komplexně kontrolovat kolo a zjistit tak případné závady, a také Vás naučíme kde a jak mazat mech.součásti.
 
Nemusíte být zrovna  fanouškem cyklistiky, abyste poznali, jak velký může být rozdíl mezi jízdou na kole, které je pravidelně servisované a jízdou na kole, o které zas až tak nepečujeme. Pokud je kolo čisté, promazané a plně funkční, výlety jsou pak mnohem příjemnější. 
 
Pokud byste Vaše kolo rádi předali do naší péče, jsme na to plně připraveni v naší profesionální dílně, a budeme Vašemu kolu věnovat maximální péči, získanou dlouholetou praxí a množstvím školení, které každoročně podstupujeme :-)
 
1kredit = 20,-Kč
školení = 30-200 kreditů

 

boční tlačítka (4)

  

28-4667
 

 


PORADENSTVÍ TECHNIKY JÍZDY NA KOLE

 

Spousta lidí si myslí, že jízda na kole není žádná věda a stačí pouze sednout a jet. 
 
Technika jízdy je však velmi důležitá. Málokdo ví, že bychom měli šlapat do kruhu, dobře nastavit sklon a výšku sedla, jak používat převody atd. 
 
Samozřejmostí je poradenství v oblasti povinné výbavy Vašeho kola a používání bezpečnostních prvků. 
Cílem tohoto poradenství je nejen Vaše pohodlí při jízdě, ale i Vaše bezpečnost. Samostatnou kapitolou je technika jízdy pro děti, pro nastavení posedu totiž neplatí stejná pravidla jako pro dospělé.
Na co všechno si dát pozor a jaká je vlastně správná technika jízdy na kole? Rádi Vám poradíme :-)
 
1kredit = 20,-Kč
školení = 30-200 kreditů
 

 

boční tlačítka (4)

  

38-4816

 

ořizla
Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX

×