Neohodnoceno

BEANY ZERO 15"/27,5" sv.modrá

Beany Zero 27,5 je nejlehčí 27,5" dětské kolo na trhu. Hmotnost kola 9,1 kg. 

Skladem na prodejně (1 ks)
Kód: 4491
Značka: BEANY
13 990 Kč / ks
Kategorie: BEANY
Záruka: 2 roky

Není to tak dávno, co jste své dítě učili šlapat a teď zase potřebuje větší kolo? Dokonce 27,5palcové? Čas je neúprosný. Letí jako splašený. Sami to víme, a proto víme, že musíme pokrýt náš sortiment všemi kategoriemi dětských kol, a to i pro starší děti. A právě pro ně nabízíme kolo Beany ZERO 27,5 , které stejně jako většina kol z řady Beany přináší nejlehčí kolo na trhu ve své kategorii s hmotností 9,1 kg.

V kategorii 27,5" jsou mladí cyklisté za řídítky často již jako doma. Mají s kolem zkušenosti a rozumí si. Hravě zvládají kopce, nerovný terén a tu a tam i přeskočí nějakou překážku. Na vyjížďky vyrážejí nejen s rodiči, ale i s kamarády. Díky větší velikosti kol jsou schopny vyvinout větší rychlost bez větší námahy. Můžete si tedy naplánovat delší trasy a možná budete překvapeni, jak vás váš malý cyklista dokáže svou rychlostí předjet. Devítistupňové řízení již nabízí poměrně všestranný rozsah převodů, díky čemuž je jízda zábavná. I pro model ZERO 27,5 stále platí, že se nejedná o žádnou zmenšenou verzi kola pro dospělé. ZERO 27,5 je lehké, pohodlné a skvěle ovladatelné juniorské kolo. Superlehký rám, hliníková pevná vidlice, speciální geometrie zajišťují zdravé a pohodlné sezení za řídítky, ale nechybí ani kvalitní komponenty. To vše dělá z kola ZERO 27,5 skvělé kolo pro vaše dítě, které dokonale splní vaše i jeho očekávání.

BEANY ZERO 27,5 se dodává ve třech barvách, které jsou vybrány univerzálněji, neděláme rozdíl mezi kolem pro chlapce a dívky. Každý máme určitý vkus a ten je třeba respektovat. Věříme, že si vybere každý.

V cyklistice je standardem uvádět hmotnost kola bez pedálů. Naše hmotnost je také bez pedálů. Pedály SOLELY.JR EXL, které jsou součástí kola, váží pouze 190 g (pár).

Zpět do obchodu
×

Splátková kalkulačka ESSOX

×