WP 3

Neohodnoceno
 

VLASTNOSTI :

 

STRUKTURA TERMO VZDUCHOVÉHO SYSTÉMU, MAXIMÁLNÍ PRODYŠNOST, LEHKÁ SVALOVÁ KOMPRESE, MAXIMÁLNÍ NOSITELNOST A POHODLÍ PŘI

AKTIVITĚ, TERMOSTATICKÁ REGULACE PODLE TĚLESNÉ TEPLOTY

Dostupnost Skladem na prodejně
Varianta
1 229 Kč / ks
   
Značka OUTWET
Kategorie SPODNÍ TRIČKA
Záruka 2 roky
 

Ideální spodní prádlo, které vyhrává nad zimou. Zvláštní mikrobuněčná struktura tepelného vzduchového systému kombinovaná s tepelnými vlastnostmi polypropylenu, činí tento oděv nejlepším spojencem při sportovních aktivitách i při nepříznivých povětrnostních podmínkách. Řada Thermic se může nosit i jako druhá vrstva, která pohlcuje pot a odvádí jej od těla ven a tím ponechává tělo suché.

 

 

3D THERMAL AIR SYSTEM

 

Speciální systém 3D Thermal Air umožňuje aktivní řízení odvodu vlhkosti a řízení teploty. Díky speciálním otvorům v jednotlivých zónách kde je teplý a vlhký vzduch odveden a nahrazen čerstvým vzduchem, zajišt'uje optimální odpařování potu a vlhkosti.

 

DOKONALÁ IZOLACE

 

Schopnost odvodu potu od pokožky z vnější strany oděvu a spolu s jedinečnou strukturou oděvu vytváří izolační a ochrannou vrstvu, která udržuje pokožku suchou a chráněnou. Udržuje ji teplejší v chladném počasí a chladnější v teplejším počasím.

 

VYTVOŘENO PRO TĚLO

 

Zvláštní hladká struktura našich otevřených síťových oddílů se tvaruje podél těla a vytváří různou zónovou ochranu, izolaci a prodyšnost. Různé druhy textilii v oděvu jsou speciálně navrženy tak, aby umožňovali maximální odpařování v daných tělních zónách, které jsou nejvíce namáhány a vystaveny nadněrnému pocení a to vše při zachování maximálního pohodlí.

Složení 90% PP - 10% EL
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.