Půjčovna

 

Rádi byste objevovali krásy Beskyd, ale nemáte kolo?

Zapůjčíme Vám horské kolo, které si hravě poradí s terény našich krásných hor. Vyvezou Vás na vrcholky Radhoště, Javorníku, nebo třeba Lysé hory. V nabídce máme horská kola s velikostí kol 29" a 27,5" v různých výškách rámů od české značky MAXBIKE.

Cena půjčovného je 350,-Kč / den, a vratná kauce je 5000,-Kč

 

Laškujete s myšlenkou si vyzkoušet elektrokolo?

Není problém, splníme Vaše přání. Elektrokolo Vás povozí po krásách Beskyd téměř bez námahy. Vyzkoušet můžete elektrokola se středovým motorem BOSCH od německé značky CUBE.

Cena půjčovného je 590,-Kč / den dle modelu, a vratná kauce  je 10.000,-Kč

 

Chcete vzít na výlet na kole i své malé dítě?

Půjčíme Vám vozík, který Vašemu drobečkovi poskytne pohodlí, a vy si můžete vychutnávat projížďku. Vozík je vhodný pro miminka i větší děti, přizpůsobíme ho pro Vaše dítě. Disponujeme modelem CHARIOT CX1, jehož součástí je tažná tyč za kolo a běžecký set, který vozík promění ve sportovní kočárek.

Cena půjčovného je 250,- Kč / den, vratná kauce je 5.000,-Kč

Pokud Vaše dítě už umí jezdit na kole, ale nezvládlo by delší výlet, pak Vám nabízíme cyklo závěs FOLLOW ME, který je pevně spojen s Vaším a dětským kolem. Umožňuje pohodlné tahání dětského kola a skvělý zážitek z jízdy pro děti i rodiče.

Cena půjčovného je 150,-Kč, vratná kauce je 2.000,-Kč

 

Chystáte se na dovolenou nebo cyklovýlet?

Rádi Vám zapůjčíme nosič na kola na tažné zařízení Vašeho auta. Nosič je určen pro 1 až 4 jízdní kola. Výrobce nosiče je česká firma WJENZEK.

Cena půjčovného je 150,-Kč / den, vratná kauce je 3.000,-Kč

ořizla2

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.