KTM

KTM - kvalita na dvou kolech z rakouska 

KTM se proslavila jako výrobce kvalitních motocyklů, které jsou ve velkém využívány během extrémně technicky náročném závodu Paříž – Dakar. Dceřinou firmou KTM je KTM Bike Industries. Tato společnost se již od 60 let minulého století zaměřuje na vývoj a výrobu profesionálních jizdních kol, včetně elektro kol.

ELEKTROKOLA KTM

KTM pojalo myšlenku elektrokol zcela jinak, než její konkurence. Elektrokola KTM se postavili dřívější myšlence, že elektrokolo patří do měst a rozhodlo se vydat svou, horskou cestou. Pohonná jednotka je nainstalována na kvalitní horské či krosová kola. KTM byla, a stále je průkopníkem v terenních elektrokolěch, které často bývají vzorem pro konkurenci. 
Bezpochyby jednou z největších výhod elektrokol této značky je její hnací jednotka - německé pohony Bosch (typ  MACINA) či KTM-Panasonic. Maximální dojezd na jedno nabítí dosahuje až 235 km. Reálný dojezd v hornatém prostředí se pohybuje od 50 do 130 km. Baterie je v průměru plně nabita za 4 hodiny. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.