KTM

KTM - kvalita na dvou kolech z rakouska 

KTM se proslavila jako výrobce kvalitních motocyklů, které jsou ve velkém využívány během extrémně technicky náročném závodu Paříž – Dakar. Dceřinou firmou KTM je KTM Bike Industries. Tato společnost se již od 60 let minulého století zaměřuje na vývoj a výrobu profesionálních jizdních kol, včetně elektro kol.

ELEKTROKOLA KTM

KTM pojalo myšlenku elektrokol zcela jinak, než její konkurence. Elektrokola KTM se postavili dřívější myšlence, že elektrokolo patří do měst a rozhodlo se vydat svou, horskou cestou. Pohonná jednotka je nainstalována na kvalitní horské či krosová kola. KTM byla, a stále je průkopníkem v terenních elektrokolěch, které často bývají vzorem pro konkurenci. 
Bezpochyby jednou z největších výhod elektrokol této značky je její hnací jednotka - německé pohony Bosch (typ  MACINA) či KTM-Panasonic. Maximální dojezd na jedno nabítí dosahuje až 235 km. Reálný dojezd v hornatém prostředí se pohybuje od 50 do 130 km. Baterie je v průměru plně nabita za 4 hodiny. 

 
107990
1079911107990107991
     
  • Skladem na prodejně

    Elektrokolo KTM MACINA LYCAN 27.5" - 274 12 PT-CX5I4 2019 s exkluzivním alu rámem, pohonem Bosch Performance CX (75Nm) a displejem Bosch Intuvia. Toto elektrokolo je ideální i do těžkého terénu. Lithium-iontová baterie Bosch PowerTube 500, plně integrovaná do rámu jízdního kola. Díky svým kompaktním rozměrům otevírá nové možnosti pro velmi kompaktní a nadčasový design.


    107 990 Kč / ks
    Značka: KTM Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.